Die kinderen hebben hier alles wat ze nodig hebben. profilering en taakstelling van het jeugdwerk (ook) vanuit het perspectief van jongeren. Onderzoek i.o.v. stad Genk, eindverslag.
Auteurs
Coussée, F. (2003).

Abstract
De onderzoekers richten zich op het reconstrueren en zichtbaar maken van de feitelijke effecten van concrete beleidsinteracties op de vrijetijdsbesteding en vrijetijdsbeleving van jeugdigen in Genk. De vraag hierbij is of het jeugdwerk de jeugdigen ondersteunt in hun ontplooiingskansen. Niet de jeugdige zelf is dus in eerste instantie voorwerp van het onderzoek, als wel het jeugdbeleid. Het onderzoek moet een bijdrage leveren aan het ruimere debat over de uitgangspunten van het Genkse jeugdbeleid. Men vertrekt hierbij vanuit de leefwereld van de jeugdigen. Naast bevindingen en conclusies van het onderzoek werden eveneens aanbevelingen en beleidssuggesties opgenomen in dit onderzoeksrapport.
Referentie
Coussée, F. (2003). Die kinderen hebben hier alles wat ze nodig hebben. profilering en taakstelling van het jeugdwerk (ook) vanuit het perspectief van jongeren. Onderzoek i.o.v. stad Genk, eindverslag. Onuitgegeven onderzoeksrapport, UGent, Vakgroep Sociale Agogiek.
Taal
Nederlands
Publicatievorm
Onderzoeksrapport
Trefwoorden
Jeugdwerk, vrijetijdsbeleving, vrijetijdsbesteding